تماس با ما03432521717
پست الکترونیکیinfo@wiratasvir.ir
فروشگاه ویرا تصویر
No products in the cart.

ویژگی های آیفون تصویری

انواع آیفون تصویری . دربازکن تصویری. بهترین آیفون تصویری در کرمان.

در دنیای امروز داشتن آیفون تصویری اهمیت بالایی دارد. این نوع دربازکن‌ها جایگزین آیفون های صوتی هستند. که امنیت خانه ما را تضمین می‌کنند. و باعث راحتی ساکنین می‌شود. اما بهترین آیفون تصویری کدام است؟ چه امکانات دیگری برای آیفون تصویری وجود دارد؟ کدام آیفون ها برای خانه ما مناسب هستند؟ داشتن آیفون تصویری تا چه حد ضروری است؟ در این مقاله از ویرا تصویر به برسی ویژگی های برندهای آیفون تصویری و قابلیت های جدید آنها می‌پردازیم.

قابلیت های آیفون تصویری

آیفون های تصویری بعد از ورود به بازار مشتریان زیادی را جذب خود کرد. و این استقبال انتظاراتی را در پی داشت. نتیجه آن اضافه شدن قابلیت های جدیدتر و کیفیت بالاتر شد که امنیت خانه های شما را چند برابر می‌کند. در این مقاله به برسی ویژگی های آیفون تصویری و قابلیت های آنها صحبت می‌کنیم. تا شما راحت تر آیفون مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

قابیت ذخیره سازی

آیفون های تصویری جدیدی در بازار وجود دارند که یک ویژگی برتر آنها نسبت به دیگر آیفون ها ذخیره سازی است. این قابلیت به نگهبان جلوی خانه شما حافظه می‌بخشد. قابلیت ذخیره سازی همان اضافه شدن هارد دیسک و کارت حافظه(مموری) به دربازکن ها است. که باعث ایجاد ایده ای جدید و متفاوت شده است.

ذخیره سازی صوت

قابلیت ذخیره سازی صدا در آیفون های تصویری تاثیر بسیار زیادی در کاربرد آن داشت. در موارد زیادی مکالمات پشت آیفون تصویری مهم هستند. در نتیجه ذخیره سازی صوت باعث نگهداری امنیت و جمع آوری اطلاعات استفاده می‌شود. و حتی زمانی که در خانه حضور ندارید می‌توانید مانند پیغامگیر از این قابلیت استفاده کنید. که خلاء های امنیتی این ویژگی توانایی هر فرد برای تغییر صدای خود است. 

ذخیره سازی تصاویر در آیفون تصویری

یکی از ویژگی های باارزش آیفون های تصویری ذخیره کردن عکس در حافظه یا کارت حافظه شان است. حالا می‌توانید مزاحم های خود را پیدا کنید. این قابلیت نیز مانند قابلیت قبلی خلاء هایی دارد. و هرکسی می‌تواند چهره خود را بپوشاند. این ویژگی برای بعضی آیفون ها بهتر عمل می‌کند. به عنوان مثال نوع دوربین بهتری دارند. یکی از تفاوت آیفون های تصویری در این موضوع قابلیت ذخیره سازی تصاویر در شب و نور کم است. دوربین های مادون قرمز و دید در شب تا بحال باعث دستگیری تعداد زیادی از سارقان شده است.

آیفون تصویری و ذخیره کردن فیلم

داشتن حافظه و اتصال کارت مموری به آیفون های تصویری اجازه داد حتی فراتر از عکس و صوت بروند. با اضافه شدن این ویژگی هرچقدر هم سریع از جلوی دربازکن های تصویری عبور کنید چهره شما تار نخواهد شد. زیرا فیلم گرفته شده قابلیت آهسته تر شدن و عقب رفتن دارد. امنیت خانه شما با این ویژگی چندین برابر می‌شود. و آیفون شما مانند یک دوربین مخفی یا دوربین مداربسته مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صفحه نمایش

کیفیت

ویژگی اصلی آیفون تصویری نمایش تصویر است. هرچقدر تصویر واضح تر و کیفیت بیشتری داشته باشد. رضایت مشتری بیشتر است. و آیفون شما بهتر است. اما کیفیت تصویر ارتباط مستقیمی با  لنز دوربین و مانیتور آیفون تصویری دارد. که رفته رفته اندازه مانیتورها بزرگ تر شد. و در پی آن کیفیت تصویر به حد بسیار بالایی رسید. در نتیجه برای خرید بهترین آیفون تصویری بهتر است این دو مورد را در نظر بگیرید. صفحه نمایش های انواع آیفون تصویری جدید قابلیت تنظیم نور و قسمت مدیریتی تصویر هستند. که به شکل دلخواه شما نمایش داده می‌شود.

مانیتور رنگی یا سیاه و سفید

آیفون های تصویری قدیمی تصویری نامشخص و سیاه و سفیدی نمایش میدادند. و به سختی صدا را انتقال می‌دادند. اما امروزه سنسورهی حساس و گیرنده های صوتی قوی در آنها نصب شده که این مشکلات از بین رفته است. پس یکی از ویژگی های مهم انتخاب بهترین آیفون تصویری داشتن تصویر رنگی و طبیعی است. تصاویر سیاه وسفید در نور شدید اصلا قابل رویت نبودند. اما انواع آیفون های تصویری جدید تصاویر رنگی با کیفیت های متفاوت ارائه می‌کنند.

اندازه 

اندازه صفحه نمایش هم روی کیفیت تصویر تاثیر دارد. و باید این نکته را رعایت کنیم. اما در همه جا به دربازکن تصویری با صفحه نمایش بزرگ نیاز نداریم. اما برای ادارات یا خانه های بزرگ اندازه بزرگ مانیتور مشکلی نخواهد بود.

امکان اتصال به دوربین مداربسته

بزرگ شدن صفحه نمایش دربازکن های تصویری این اجازه را داد تا به طور همزمان دو یا چند تصویر نمایش داده شود. و شرکت های سازنده آیفون تصویری امکان اتصال به دوربین مداربسته را اضافه کردند. با این ویژگی به صورت همزمان چندین مکان از داخل یا بیرون خانه به شما نمایش داده می‌شود. که اکثر مواقع تصویر بیرون است.

دایورت کردن در انواع آیفون تصویری

شرکت های آیفون تصویری حتی مشکل اینکه میزبان د خانه نباشد را هم حل کرده اند. این قابلیت در بعضی از انواع آیفون های تصویری نسل جدید وجود دارد. اگر شما در منزل خود حضور نداشته باشید چطور به مراجعین و دوستان خود پاسخ دهید؟ این مشکل با گسترش ارتباط آیفون های تصویری حل شده است.

دایورت آیفون تصویری از واحد به واحد دیگر (ارتباط داخلی بین آیفون ها)

دربازکن های تصویری کمک بسیار بزرگی به امنیت خانه شما کرده اند. اما کمک این دستگاه های پیشرفته رفته رفته بیشتر شد. حتی خواندید که در نبود شما هم با ضبط فیلم و عکس از خانه شما محافظت می‌کنند. حالا با قابلیت دایورت کردن آیفون تصویری از واحدی به واحد دیگر آشنا می‌شوید. فرض کنید شما در میهمانی هستید. و بسته بسیار مهمی قرار است برای شما ارسال شود. بدون هماهنگی و اطلاع شما این بسته به درب منزل برده می‌شود. اگر بسته را تحویل نگیرید برگشت می‌خورد. اما آیفون تصویری این مشکل را به راحتی حل کرده است. شما میتوانید. با استفاده از قابلیت ارتباط داخلی آیفون ها تماس های خود را از آیفون در منزل به واحد دیگری انتقال دهید. در این صورت همسایه یا دوست شما در نبود شما مسئول تماس های شما است.

دایورت کردن آیفون تصویری به تلفن

ویژگی دیگر آیفون های تصویری دایورت کردن روی گوشی شما است. در این صورت وقتی اگر کسی به منزل شما مراجعه کند از طریق تلفن به شما اطلاع داده می‌شود. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا هرکجا که باشید بتوانید از امنیت خانه خود اطمینان حاصل کنید.

دیگر ویژگی های دربازکن تصویری

دربازکن های تصویری به جز قابلیت های گفته شده ویژگی های دیگری مانند داشتن تقویم, دماسنج, نمایش ساعت, ضدآب بودن, امکان باز کردن درب پارکینگ و… دارند. که می‌توانید طبق نیاز های خود آیفون مورد نظرتان را از ویرا تصویر خریداری کنید.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

مرکز پشتیبانی واتساپ