تماس با ما03432521717
پست الکترونیکیinfo@wiratasvir.ir
فروشگاه ویرا تصویر
No products in the cart.

آیفون تصویری هوشمند چیست؟ چه قابلیت هایی دارد؟

آیفون تصویری هوشمند

آیفون تصویری هوشمند چیست؟

گذشته برای باز کردن درب ساختمان از آیفون صوتی استفاده می شد. با پیشرفت تکنولوژی آیفون تصویری توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه بازار شد. احتمالا برایتان پیش آمده که زمانی در منزل نبوده اید و شخصی به منزل شما مراجعه کرده، از این موضوع مطلع نشده اید. کم کم با پیشرفت روز افزون فناوری محصول جدیدی به نام  آیفون تصویری هوشمند با این قابلیت و قابلیت های بیشمار دیگری وارد بازار شد. اگر از آیفون تصویری هوشمند اطلاعاتی ندارید با ما همراه باشید تا در این مقاله در مورد نحوه کار، قابلیت ها، ویژگی ها و غیره می پردازیم.

نحوه کار آیفون تصویری هوشمند به چه صورت است؟

برخی از آیفون های تصویری قابلیت عکس برداری و ضبط فیلم را دارند. اما آیفون تصویری هوشمند طوری طراحی شده اند که به محض رد شدن شخصی از جلوی دوربین به صورت خودکار شروع به ضبط فیلم می کند. اگر دستگاه به اینترنت متصل باشد به صورت آنلاین به شما اطلاع رسانی می کند. با چنین قابلیتی شما می توانید در هر مکانی همه چیز را کنترل کرده و دیگر نیاز هیچ موضوعی نباشید.

آیفون تصویری هوشمند چه قابلیت هایی دارد؟

زمانی که برای خرید هر محصولی اقدام می کنیم بهتر است ابتدا با قابلیت های آن آشنا شویم. آیفون تصویری هوشمند دارای قابلیت های زیادی است که عبارتند از:

 • امکان انتقال تماس از یک آیفون یا گوشی با آیفون یا گوشی دیگر
 • حذف یا کنار گذاشتن دسته کلید ها و باز شدن درب به وسیله رمز، کارت یا اثر انگشت
 • بعد از فشرده شدن زنگ توسط فرد مراجعه کننده، از فرد عکس گرفته شده و در حافظه آیفون ذخیره می شود.
 • برقراری ارتباط داخلی صوتی یا تصویری بین مانیتور ها
 • امکان مشاهده تصاویر دوربین مداربسته روی مانیتور آیفون تصویری به تعداد نامحدود
 • در زمان اتصال به اینترنت امکان انتقال صدا و تصویر در آیفون به موبایل وجود دارد
 • قابلیت ایجاد دفتر تلفن در آیفون تا در صورت نیاز تماس صوتی یا تصویری برقرار شود.
 • تنطیم زمان بندی و امکان برنامه ریزی برای کار ها وجود دارد.
 • مراجعه کننده می تواند پیام تصویری یا صوتی گذاشته و صاحب خانه بدو ورود آن پیام را شنیده یا ببیند.
 • قابلیت تنظیم تابلوی اعلانات برای اطلاعیه های مثل شارژ ساختمان یا  لیست هزینه و غیره که مدیر ساختمان می تواند به صورت دسته جمعی یا خصوصی فرستاده و مدت آن را تنظیم کند.

آیفون تصویری هوشمند چه نقشی در امنیت خانه دارد؟

هدف اصلی نصب این آیفون تامین امنیت محیط است. این آیفون امنیت را چند برابر کرده و زمانی کسی بخواهد بدون اجازه وارد منزل شود دستگاه هم زمان به صورت خودکار مشغول به ضبط  و ذخیره فیلم شده و به صاحب خانه هشدار می دهد. این آیفون ها دارای سنسور RIP هستند که این سنسور به شما امکان چک کردن تحرکات درب منزل را می دهد. قابلیت های این آیفون را می توان به گونه ای تغییر داد که چه زمانی خودکار فیلم ذخیره کند یا چه زمانی پیام هشدار ارسال کند.

فضای ذخیره سازی آیفون تصویری هوشمند به چه صورت است؟

یکی از قابلیت های ویژه این آیفون، فضای ذخیره سازی به صورت ابری و کارت حافظه ای است. چون در این  آیفون در همه زمانی امکان ضبط فیلم وجود دارد حتما باید فضای زیادی داشته باشد. در بیشتر آیفون ها با قرار دادن کارت حافظه می توان فضای ذخیره سازی را ارتقا و افزایش داد. در بعضی از آیفون های هوشمند نیز فضای ذخیره سازی ابری برای چند ساعت رایگان است. البته لازم به ذکر است که این زمان قابل ارتقا و تمدید است.

آیفون های تصویری هوشمند چه ویژگی هایی دارند؟

 • قابلیت استفاده از کارت خوان
 • امکان باز کردن درب پارکینگ
 • امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری بین واحد ها
 • قابلیت انتقال تماس از طریق موبایل
 • قابل استفاده از پنل کدینگ
 • قابلیت ذخیره سازی صدا و تصویر شخص تماس گیرنده
 • امکان حذف دسته کلید

آیفون های تصویری چه امکاناتی دارند؟

توانایی تشخیص چهره 

این آیفون ها این امکان را دارد که بدون لمس فقط با تشخیص چهره درب را باز کند. البته باز کردن به روش های دسابق نیز وجود دارد.

قابلیت دید در شب با وضوح بالا

این آیفون قابلیت دید در شب را دارد و تصاویر دریافتی را با وضوح بالا به نمایش می گذارد. در آیفون های هوشمند نه تنها تصاویر واضحی دریافت می کنید بلکه تصاویر را با کیفیت نیز ذخیره می شوند.

نمایش تصاویر دوربین مدار بسته

در این آیفون ها نه تنها به دوربین متصل به پنل دسترسی دارید بلکه می توانید تصاویر از دیگر دوربین ها نیز دریافت کنید. در مجتمع هایی مثل مجتمع مسکونی، اداری، تجاری و غیره که دارای تعداد زیادی دوربین در راهرو، لابی، ورودی و دیگر جاها دارد برای امنیت این امکان ضروری است.

نتیجه گیری

آیفون های تصویری هوشمند دارای ویژگی و امکانات زیادی هستند. امکاناتی که در این مقاله گفته شد فقط برخی از مکانات این آیفون بود. ویراتصویر نمایندگی انواع آیفون تصویری در کرمان ارائه کننده انواع و اقسام آیفون های تصویری لمسی و غیر لمسی و هوشمند با هدف ارائه تجهیزات ایمنی در کرمان مشغول به کار است.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

مرکز پشتیبانی واتساپ